Cart
Loading...
Loading... 46363-503
Universal Rack; 35"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 7'H (2.1 m); 45U; Clear
MSRP $926.37
| Type | Two Top Angles |
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Color | Clear |
| Width | 35" (889 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 51 LB (23.13 kg) |