Cart
Loading...
Loading... 46363-701
Universal Rack; 35"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 6'H (1.8 m); 38U; Black
MSRP $870.87
| Type | Two Top Angles |
| Height | 72" (1829 mm) 38U |
| Color | Black |
| Width | 35" (889 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 198" (5029 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 49 LB (22.23 kg) |