Cart
Loading...
Loading... 46763-103
Universal Rack; 35"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 7'H (2.1 m); 45U; Gray
MSRP $1,322.18
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Color | Gray |
| Width | 35" (889 mm) |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 51 LB (23.13 kg) |