Cart
Loading...
Loading... 55053-108
Standard Rack 3"D (80 mm); 9'H (2.7 m) x 19''W (483 mm); Grounded; UL Listed; Gray
MSRP $621.21
| Height | 108" (2743 mm) 58U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 279" (7087 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 40 LB (18.14 kg) |

