Cart
Loading...
Loading... 55053-115
Standard Rack 3"D (80 mm); 8'H (2.4 m) x 19''W (483 mm); Grounded; UL Listed; Gray
MSRP $566.85
| Height | 96" (2438 mm) 52U |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |

