Cart
Loading...
Loading... 66363-103
Standard Rack 6"D (150 mm); 7'H (2.1 m) x 35"W (889 mm); Grounded; UL Listed; Gray
MSRP $860.97
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Width | 35" (889 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 12" (30 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 50.5 LB (22.91 kg) |