Cart
Loading...
Loading... 66383-E03
Standard Rack 6"D (150 mm); 7'H (2.1 m) x 23"W; Grounded; UL Listed; Glacier White
MSRP $793.34
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Depth | 6" (152 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 221" (5613 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 41.5 LB (18.82 kg) |