Cart
Loading...
Loading... 46053-508
Universal Rack; 19" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 9'H (2.7 m); 58U; Clear
MSRP $796.05
| Type | Two Top Bars |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 108" (2743 mm) 58U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 279" (7087 mm) |
| Ship Height | 6" (15 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |