Cart
Loading...
Loading... 46053-515
Universal Rack; 19" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 8'H (2.4 m); 51U; Clear
MSRP $764.86
| Type | Two Top Bars |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |