Cart
Loading...
Loading... 46053-519
Universal Rack; 19" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 5'H (1.5 m); 31U; Clear
MSRP $673.68
| Type | Two Top Bars |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 60" (1524 mm) 31U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 80" (203 cm) |
| Ship Length/Depth | 168" (4267 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |