Cart
Loading...
Loading... 46053-531
Universal Rack; 19" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 3'H (0.9 m); 17U; Clear
MSRP $553.04
| Type | Two Top Bars |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 36" (914 mm) 17U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 114" (2896 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 28 LB (12.7 kg) |