Cart
Loading...
Loading... 46053-720
Universal Rack; 19" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 4'H (1.2 m); 24U; Black
MSRP $635.94
| Type | Two Top Bars |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Height | 48" (1219 mm) 24U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 130" (3302 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |