Cart
Loading...
Loading... 46053-E02
Universal Rack; 19" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 6.6'H (2 m); 41U; Glacier White
MSRP $756.84
| Type | Two Top Bars |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 78" (1981 mm) 41U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 213" (5410 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 38 LB (17.24 kg) |