Cart
Loading...
Loading... 46083-103
Universal Rack; 23" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 7'H (2.1 m); 45U; Gray
MSRP $836.26
| Type | Two Top Bars |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 226" (5740 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 42 LB (19.05 kg) |