Cart
Loading...
Loading... 46083-505
Universal Rack; 23" EIA Two Post Rack; Two Top Bars; 7.6'H (2.3 m); 48U; Clear
MSRP $835.51
| Type | Two Top Bars |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 90" (2286 mm) 48U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 234" (5944 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |