Cart
Loading...
Loading... 46353-117
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 8.6'H (2.6 m); 55U; Gray
MSRP $834.28
| Type | Two Top Angles |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 102" (2591 mm) 55U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 267" (6782 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |