Cart
Loading...
Loading... 46353-700
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 5.6'H (1.7 m); 34U; Black
MSRP $646.78
| Type | Two Top Angles |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Height | 66" (1676 mm) 34U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 173" (4394 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 34 LB (15.42 kg) |