Cart
Loading...
Loading... 46353-701
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 6'H (1.8 m); 38U; Black
MSRP $666.30
| Type | Two Top Angles |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Height | 72" (1829 mm) 38U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 188" (4775 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |