Cart
Loading...
Loading... 46353-708
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 9'H (2.7 m); 58U; Black
MSRP $796.06
| Type | Two Top Angles |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Height | 108" (2743 mm) 58U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 279" (7087 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 44 LB (19.96 kg) |