Cart
Loading...
Loading... 46353-721
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Heavy Duty Top Angles; 7'H (2.1 m); 45U; Black
MSRP $607.19
| Type | Two Heavy Duty Top Angles |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Black |
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 216" (5486 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 22 LB (9.98 kg) |