Cart
Loading...
Loading... 46353-E15
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 8'H (2.4 m); 51U; Glacier White
MSRP $841.37
| Type | Two Top Angles |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |