Cart
Loading...
Loading... 46363-E02
Universal Rack; 35"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 6.6'H (2 m); 41U; Glacier White
MSRP $988.50
| Type | Two Top Angles |
| Width | 35" (889 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 78" (1981 mm) 41U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 49 LB (22.23 kg) |