Cart
Loading...
Loading... 46363-E15
Universal Rack; 35"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 8'H (2.4 m); 51U; Glacier White
MSRP $1,079.37
| Type | Two Top Angles |
| Width | 35" (889 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 56 LB (25.4 kg) |