Cart
Loading...
Loading... 46383-108
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 9'H (2.7 m); 58U; Gray
MSRP $939.44
| Type | Two Top Angles |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 108" (2743 mm) 58U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 48 LB (21.77 kg) |