Cart
Loading...
Loading... 46383-115
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 8'H (2.4 m); 51U; Gray
MSRP $902.69
| Type | Two Top Angles |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 249" (6325 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 45 LB (20.41 kg) |