Cart
Loading...
Loading... 46383-702
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 6.6'H (2 m); 41U; Black
MSRP $773.25
| Type | Two Top Angles |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Black |
| Height | 78" (1981 mm) 41U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 213" (5410 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 38 LB (17.24 kg) |