Cart
Loading...
Loading... 46383-E08
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 9'H (2.7 m); 58U; Glacier White
MSRP $984.24
| Type | Two Top Angles |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 108" (2743 mm) 58U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |