Cart
Loading...
Loading... 46383-E17
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 8.6'H (2.6 m); 55U; Glacier White
MSRP $982.39
| Type | Two Top Angles |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 102" (2591 mm) 55U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 45 LB (20.41 kg) |