Cart
Loading...
Loading... 46383-E19
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 5'H (1.5 m); 31U; Glacier White
MSRP $792.44
| Type | Two Top Angles |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 60" (1524 mm) 31U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 168" (4267 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |