Cart
Loading...
Loading... 46383-E20
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; 4'H (1.2 m); 24U; Glacier White
MSRP $783.94
| Type | Two Top Angles |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 48" (1219 mm) 24U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 137" (3480 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 29 LB (13.15 kg) |