Cart
Loading...
Loading... 46753-100
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 5.6'H (1.7 m); 34U; Gray
MSRP $747.12
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 66" (1676 mm) 34U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 203" (5156 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |