Cart
Loading...
Loading... 46753-131
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 3'H (0.9 m); 17U; Gray
MSRP $638.80
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 36" (914 mm) 17U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 107" (2718 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |