Cart
Loading...
Loading... 46753-505
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 7.6'H (2.3 m); 48U; Clear
MSRP $802.77
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 90" (2286 mm) 48U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 241" (6121 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 40 LB (18.14 kg) |