Cart
Loading...
Loading... 46753-508
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 9'H (2.7 m); 58U; Clear
MSRP $875.66
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 108" (2743 mm) 58U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 284" (7214 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 43 LB (19.5 kg) |