Cart
Loading...
Loading... 46753-E19
MSRP $782.65
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 60" (1524 mm) 31U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 8" (20 cm) |
| Ship Length/Depth | 20" (508 mm) |
| Ship Height | 84" (213 cm) |
| Shipping Weight | 46 LB (20.87 kg) |