Cart
Loading...
Loading... 46753-E31
MSRP $669.19
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 36" (914 mm) 17U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 107" (2718 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 25 LB (11.34 kg) |