Cart
Loading...
Loading... 46763-E05
Universal Rack; 35"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 7.6'H (2.3 m); 48U; Glacier White
MSRP $1,426.65
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 35" (889 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 90" (2286 mm) 48U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 244" (6198 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |