Cart
Loading...
Loading... 46783-115
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 8'H (2.4 m); 51U; Gray
MSRP $992.91
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Gray |
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 257" (6528 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 44 LB (19.96 kg) |