Cart
Loading...
Loading... 46783-500
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 5.6'H (1.7 m); 34U; Clear
MSRP $799.67
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 66" (1676 mm) 34U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 39 LB (17.69 kg) |