Cart
Loading...
Loading... 46783-502
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 6.6'H (2 m); 41U; Clear
MSRP $850.60
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Clear |
| Height | 78" (1981 mm) 41U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |