Cart
Loading...
Loading... 46783-717
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 8.6'H (2.6 m); 55U; Black
MSRP $982.39
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Black |
| Height | 102" (2591 mm) 55U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 45 LB (20.41 kg) |