Cart
Loading...
Loading... 46783-720
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 4'H (1.2 m); 24U; Black
MSRP $697.97
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Black |
| Height | 48" (1219 mm) 24U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |