Cart
Loading...
Loading... 46783-E02
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 6.6'H (2 m); 41U; Glacier White
MSRP $935.68
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 78" (1981 mm) 41U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 226" (5740 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 41 LB (18.6 kg) |