Cart
Loading...
Loading... 46783-E31
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; Flush Bolted; 3'H (0.9 m); 17U; Glacier White
MSRP $752.12
| Type | Two Top Angles, Flush Bolted |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 36" (914 mm) 17U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5" (13 cm) |
| Ship Length/Depth | 183" (4648 mm) |
| Ship Height | 7" (18 cm) |
| Shipping Weight | 17 LB (7.71 kg) |