Cart
Loading...
Loading... 48353-E00
Universal Rack; 19"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; UL Listed; 5.6'H (1.7 m); 34U; Glacier White
MSRP $782.65
| Type | UL Listed (with Two Top Angles) |
| Width | 19" (483 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 66" (1676 mm) 34U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 183" (4648 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 36 LB (16.33 kg) |