Cart
Loading...
Loading... 48383-703
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; UL Listed; 7'H (2.1 m); 45U; Black
MSRP $876.06
| Type | UL Listed (with Two Top Angles) |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Black |
| Height | 84" (2134 mm) 45U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 218" (5537 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 40 LB (18.14 kg) |