Cart
Loading...
Loading... 48383-715
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; UL Listed; 8'H (2.4 m); 51U; Black
MSRP $945.61
| Type | UL Listed (with Two Top Angles) |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Black |
| Height | 96" (2438 mm) 51U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 7" (18 cm) |
| Ship Length/Depth | 251" (6375 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 45 LB (20.41 kg) |