Cart
Loading...
Loading... 48383-E20
Universal Rack; 23"EIA Two Post Rack; Two Top Angles; UL Listed; 4'H (1.2 m); 24U; Glacier White
MSRP $862.20
| Type | UL Listed (with Two Top Angles) |
| Width | 23" (584 mm) |
| Color | Glacier White |
| Height | 48" (1219 mm) 24U |
| Depth | 3" (76 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 9" (23 cm) |
| Ship Length/Depth | 198" (5029 mm) |
| Ship Height | 8" (20 cm) |
| Shipping Weight | 30 LB (13.61 kg) |