Cart
Loading...
Loading... 11961-112
Fixed Wall-Mount Equipment Rack; 20U x 19"EIA Width x 12"D (300 mm); Gray
MSRP $494.25
| Width | 19" (483 mm) |
| Height | 38.5" (978 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 6" (15 cm) |
| Ship Length/Depth | 104" (2642 mm) |
| Ship Height | 5" (13 cm) |
| Shipping Weight | 13 LB (5.9 kg) |