Cart
Loading...
Loading... 11963-112
Fixed Wall-Mount Equipment Rack; 12U x 23" Width x 12"D (300 mm); Gray
MSRP $465.35
| Width | 23" (584 mm) |
| Height | 24.5" (622 mm) |
| Color | Gray |
| Depth | 12" (305 mm) |
| Country Of Origin | US |
| BABA Compliant | Yes |
| Ship Width | 5.5" (14 cm) |
| Ship Length/Depth | 102" (2591 mm) |
| Ship Height | 4" (10 cm) |
| Shipping Weight | 11 LB (4.99 kg) |